OKAZION: Parking në shitje 595000 rruga Hasan Riza Pasha

Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”.

Parkingu zotëron dokumentacion të rregullt.

Ndryshuar ne 25 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Qershor, 2019