Tokë për shitje pranë Kullave Italiane 72600 rruga Sheuqet Muka

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane.

Cilësitë e tokës:

– Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.

– Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.

– Kjo pronë është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 25 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Qershor, 2019