Shtëpi private 2+1 me qira në lagjen Mar’ Lula 250 Lagjja Mark Lula

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në lagjen Mar’ Lula, pas shkollës “Cuore Jesu”.

Shtëpia ka një sipërfaqe totale 110 m² dhe ka: – sallon + kuzhinë

-dy dhoma gjumi

-një banjo

-verandë.

Oborri i bollshëm me sipërfaqe 100 m² ofron mundësi për parking.

Shtëpia jepet me qira e mobiluar.

ÇMIMI: 250 €/muaj

——————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:+355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 25 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Qershor, 2019