Ambient biznesi me qira tek Jordan Misja. 180 rruga Kardinal Mikel Koliqi

Sun Real Estate ofron me qira nj� ambient biznesi t� ndodhur n� rrug�n "Kardinal Mikel Koliqi".

Ambienti ka sip�rfaqe 51 m� dhe ka nj� vetrat� xhami e cila mund�son shikueshm�ri t� qart� t� biznesit.

�sht� i shtruar n� pllak� dhe ka n� p�rb�rje nj� banjo.

Ambienti ndodhet n� nj� zon� mjaft t� frekuentuar t� qytetit t� Shkodr�s duke i mund�suar l�vizshm�ri t� lart� dhe af�rsin� me shum� sh�rbime t� tjera.

Ndryshuar ne 24 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Qershor, 2019