Dyqan me qira në Rus 410 Rus

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus.

Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm.

Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Ambienti ka një banjo dhe ofrohet me qira bosh.

Ndryshuar ne 24 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Qershor, 2019