Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 400 euro m2 durres

 • 90 m2
 • 0696504343
 • 9 Nëntor, 2015
Kliko per me shume
Vile me qera +7 fotografi te tjera.

Vile me qera 1300 Blloku i vilave selite

 • 500 m2
 • 0698588884
 • 25 Nëntor, 2015
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 38000 Shkoder

 • 60 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 9 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
Kapanon + Truall me Qera 21 Dhjetor, 2018

Kapanon + Truall me Qera 2000 L.Skenderbeg

 • 1250 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 12 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 95000..euro sarande

 • 85..dhe..75
 • 0674285207
 • 17 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
jap me qira apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen e Kavajes prane Ministris se Punes +6 fotografi te tjera.

jap me qira apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen e Kavajes prane Ministris se Punes 400 Tirane qender, rruga e Kavajes prane Ministris se Punes

 • 125 m2
 • 0682099377
 • 23 Nëntor, 2016
Kliko per me shume »
Shtepi private me Gur +10 fotografi te tjera.

Shtepi private me Gur 71000€ Lagjia 13 Arapaj,Durres

 • 180m2 m2
 • 0675298018 0692126559
 • 19 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
Vile 21 Dhjetor, 2018

Vile 90.000 Shkoder

 • 100 m2
 • 000000
 • 25 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
Shtepi+Toke. Shtepia 200 m2 toke truall 4570 m2. 21 Dhjetor, 2018

Shtepi+Toke. Shtepia 200 m2 toke truall 4570 m2. 100000 Tale. Lezhe. Shqiperi

 • 4770 m2
 • 0699759053
 • 26 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
Apartament 1+1 21 Dhjetor, 2018

Apartament 1+1 40500 Shkoder

 • 90 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 28 Janar, 2016
Kliko per me shume »
Apartament 3+1 21 Dhjetor, 2018

Apartament 3+1 350 Shkoder

 • 124 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 11 Janar, 2016
Kliko per me shume »