apartament 1+1me qira 17 Dhjetor, 2015

apartament 1+1me qira 300euro/muaj Tirane

 • 75 m2
 • 0682099377
 • 7 Janar, 2015
Kliko për më shumë
apartament 17 Dhjetor, 2015

apartament 95000..euro sarande

 • 85..dhe..75
 • 0674285207
 • 17 Dhjetor, 2015
Kliko për më shumë »
Apartament 3+1 14 Dhjetor, 2015

Apartament 3+1 40000 Dega e Brendshme

 • 80 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 14 Dhjetor, 2015
Kliko për më shumë »
Jepet me Qera 12 Dhjetor, 2015

Jepet me Qera 00 Shkoder

 • 130 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 12 Dhjetor, 2015
Kliko për më shumë »
Vile me qera +7 fotografi të tjera.

Vile me qera 1300 Blloku i vilave selite

 • 500 m2
 • 0698588884
 • 25 Nëntor, 2015
Kliko për më shumë »
Apartament 9 Nëntor, 2015

Apartament 400 euro m2 durres

 • 90 m2
 • 0696504343
 • 9 Nëntor, 2015
Kliko për më shumë »
 Shitet Vile tek Liqeni Artificial 9 Nëntor, 2015

Shitet Vile tek Liqeni Artificial 1000euro metri tirane

 • 500m(katror)
 • 0695297832
 • 9 Nëntor, 2015
Kliko për më shumë »
Toke 24 Tetor, 2015

Toke 686000 MJULL BATHORE

 • 9800 m2
 • 0684115206
 • 24 Tetor, 2015
Kliko për më shumë »
Shtëpi 23 Tetor, 2015

Shtëpi 170000 Korçë

 • 390 m2 ndertim total + oborr 60 m2
 • +355695831316
 • 23 Tetor, 2015
Kliko për më shumë »
SHTEPI NE QENDER TE BLLOKUT TE RI 400 m2 - KOMPLET E MOBILUAR +21 fotografi të tjera.

SHTEPI NE QENDER TE BLLOKUT TE RI 400 m2 - KOMPLET E MOBILUAR 150000 euro GJAKOVE

 • 400 m2
 • 044122551
 • 15 Tetor, 2015
Kliko për më shumë »
Oficine gjigande brenda ne qytet ne shitje 6 Tetor, 2015

Oficine gjigande brenda ne qytet ne shitje 300 euro/m2 vlore

 • 640 m2
 • 0672664782
 • 3 Tetor, 2015
Kliko për më shumë »
DYQAN 6 Tetor, 2015

DYQAN 55000 DURRES, SHKEMBI I KAVAJES, PRANE HOTEL BESANIT

 • 70 metra katror
 • +355663307007
 • 6 Tetor, 2015
Kliko për më shumë »