Toke +1 fotografi të tjera.

Toke 30€ m/2 Rruga Dytesore Shijak Maminas

 • 30000 meter katror
 • 0682162084
 • 12 Qershor, 2016
Kliko për më shumë
Shitet Vile 2 kateshe 10 Qershor, 2016

Shitet Vile 2 kateshe I diskutueshem Vlore ( Mifol )

 • 330 m2
 • 00355 69 2159 197
 • 9 Qershor, 2016
Kliko për më shumë »
Shitet Tok are me hipotek 24 Maj, 2016

Shitet Tok are me hipotek 10000 Tale Lezhe Rr.Sokol Olldashi.1500m large Plazhit

 • 3000m m2
 • 00355 685838688
 • 24 Maj, 2016
Kliko për më shumë »
toka 21 Maj, 2016

toka 3euro m2 gjirokaster bulo

 • 8,203m2
 • 00306943075651
 • 21 Maj, 2016
Kliko për më shumë »
apartament + mobilimi 19 Maj, 2016

apartament + mobilimi 75000 Tirane, rr. Bardhyl ne Unazen e vogel

 • 79 m2
 • 0682099377
 • 1 Dhjetor, 2014
Kliko për më shumë »
 jap apartament dubleks me qira midis rr: Durrsit dhe Mine Peza 19 Maj, 2016

jap apartament dubleks me qira midis rr: Durrsit dhe Mine Peza 400 Tirane qender, midis rr: Durrsit dhe Mine Peza

 • 110 m2
 • 0682099377
 • 10 Maj, 2016
Kliko për më shumë »
Shtëpi 17 Maj, 2016

Shtëpi 98000 Shkodër

 • 330 m2
 • 0692387547
 • 17 Maj, 2016
Kliko për më shumë »
Apartament 2+1 17 Maj, 2016

Apartament 2+1 36000 Shëngjin

 • 96 m2
 • +355698170038
 • 16 Maj, 2016
Kliko për më shumë »
Jepet me Qera 16 Maj, 2016

Jepet me Qera 000 Km2 Shkoder-Koplik

 • 154 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 16 Maj, 2016
Kliko për më shumë »
Shtepi 9 Maj, 2016

Shtepi $ 33.000 Berat

 • 63 m2
 • 0686022198
 • 3 Maj, 2016
Kliko për më shumë »
Vile 4 Maj, 2016

Vile 200000 Rruga haxhi bardhi prane vilave amerikane tirane

 • 475 m2
 • 0673766672
 • 4 Maj, 2016
Kliko për më shumë »