Garsoniere me qira ditore ne qender, te Tiranes 2 Korrik, 2020

Garsoniere me qira ditore ne qender, te Tiranes 28 Tirane

 • 30 m2
 • +355698801181
 • 2 Korrik, 2020
Kliko per me shume
Shtepi 2 katshe dhe verand lagje mangalem +21 fotografi te tjera.

Shtepi 2 katshe dhe verand lagje mangalem 110000 Berat

 • 120 m2
 • 0035693215255
 • 29 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 87 m 1 Korrik, 2020

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 87 m 70000 Kodra e Diellit

 • 87 m2
 • 0694030502
 • 1 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Apartamente me qira ditore ne qender, Tirane 1 Korrik, 2020

Apartamente me qira ditore ne qender, Tirane 36 Tirane

 • 35 m2
 • 0698801181
 • 1 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 93 m 98.000 Euro (Ali Demit) 30 Qershor, 2020

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 93 m 98.000 Euro (Ali Demit) 98000 Ali Demit

 • 93 m2
 • 0694030502
 • 30 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
Dhoma me qira ditore tek Sheshi Skenderbej, Tirane 30 Qershor, 2020

Dhoma me qira ditore tek Sheshi Skenderbej, Tirane 25 Tirane

 • 20 m2
 • 0698801181
 • 30 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 108 m 135.000 Euro 29 Qershor, 2020

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 108 m 135.000 Euro 135000 Rruga e Elbasanit

 • 108 m2
 • 0694030502
 • 29 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
Gasoniere me qera ditore ne qender te Tiranes 29 Qershor, 2020

Gasoniere me qera ditore ne qender te Tiranes 28 Tirane

 • 25 m2
 • 0698801181
 • 29 Qershor, 2020
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Apartament 2+1 28 Qershor, 2020

Apartament 2+1 300 Qender te Durresit, Rruga Egnatia

 • 125 m2
 • 00447459292573
 • 28 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
Ponuda zajma izmedu pojedinca 27 Qershor, 2020

Ponuda zajma izmedu pojedinca 100 nis

 • 1000 m2
 • +34868486501
 • 27 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
Truall ne Mitrovic 27 Qershor, 2020

Truall ne Mitrovic - Mitrovic�

 • 40 ari
 • +46732642412
 • 15 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
Dhoma me qera ditore prane Sheshit Skenderbej, Tirane 27 Qershor, 2020

Dhoma me qera ditore prane Sheshit Skenderbej, Tirane 25 Tirane

 • 20 m2
 • 0698801181
 • 27 Qershor, 2020
Kliko per me shume »