Shitet Apartament ne nje zone te Preferuar Banimi,verande 20 m2 Panoramike nga qyteti Durresit Super Bukur +7 fotografi te tjera.

Shitet Apartament ne nje zone te Preferuar Banimi,verande 20 m2 Panoramike nga qyteti Durresit Super Bukur 59000 Durres,Ish-Rajoni Policise

 • 115 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 7 Maj, 2018
Kliko per me shume
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 58 Sarreq tek kisha e malle

 • 100m2 m2
 • O692113090
 • 10 Maj, 2018
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 62000 te Misto Mame Tirane

 • 80 m2
 • 0692099882
 • 15 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 17 000 Plazh lagja 13 durres

 • 37 m2
 • 3491098639
 • 16 Maj, 2018
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 62900 Sarande

 • 72 m2
 • +355674938097
 • 23 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 30 000 lek Durres

 • 150 m2
 • 0694804867
 • 23 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Apartament +5 fotografi te tjera.

Apartament 55000 Durres

 • 90 m2
 • 00393881482487
 • 25 Maj, 2018
Kliko per me shume »
shtepi toke +5 fotografi te tjera.

shtepi toke 38.000 vlore peshkpe

 • 3810m m2
 • 069 899 7354
 • 28 Maj, 2018
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
shtepi 21 Dhjetor, 2018

shtepi 53000 durres

 • 150 m2
 • 00306938042627
 • 28 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi 21 Dhjetor, 2018

Shtepi ? Kamez

 • 200 m2 toke 500m2
 • 00447933364956
 • 29 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Autokombajne E514 21 Dhjetor, 2018

Autokombajne E514 6300 Shkoder

 • 54 m2
 • 0692425106
 • 1 Qershor, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi dhe truall bashke 21 Dhjetor, 2018

Shtepi dhe truall bashke 110000 mij euro Sarande

 • 500 m² truall dhe 130m² ndertes
 • 00355692197535
 • 9 Qershor, 2018
Kliko per me shume »