Shtepi private +1 fotografi te tjera.

Shtepi private 25000€ Gjirokaster

 • 1300 metra katror
 • +306973007887
 • 16 Prill, 2018
Kliko per me shume
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 43000 Rrashbull Durres

 • 1 dynym
 • +355684378113
 • 20 Korrik, 2018
Kliko per me shume »
Dyqan 45m2, Vollga Durres +1 fotografi te tjera.

Dyqan 45m2, Vollga Durres 43000 Durres

 • 45 m2
 • +355674000105
 • 21 Prill, 2018
Kliko per me shume »
Ambient biznesi me qera +1 fotografi te tjera.

Ambient biznesi me qera Me marreveshje Durres perball galaktikut

 • 114 metra katror
 • +355672388908
 • 22 Prill, 2018
Kliko per me shume »
Ambjent biznesi me qera 21 Dhjetor, 2018

Ambjent biznesi me qera 40000 all muaj Prane Gardes se Republikes

 • 50 m2 m2
 • 0692564805
 • 25 Prill, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 41500 euro Durres

 • 67 metra katror
 • 00393393269324
 • 26 Prill, 2018
Kliko per me shume »
Apartament ne shitje, Okazion Ideal per Pushim,Perfshihet ne cmim arredim mobilim modern ,garazhdi si dhe disponohet dokumentacion i rregull, Cmimi 26700 a,! (Okazion) +5 fotografi te tjera.

Apartament ne shitje, Okazion Ideal per Pushim,Perfshihet ne cmim arredim mobilim modern ,garazhdi si dhe disponohet dokumentacion i rregull, Cmimi 26700 a,! (Okazion) 26700 Durres Plazh

 • 39 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 27 Prill, 2018
Kliko per me shume »
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 28000 Gjirokaster

 • 6800 m2
 • 0692100816
 • 7 Gusht, 2018
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Shtepi 21 Dhjetor, 2018

Shtepi 200 mi lek me qera Shkoder, ngjitur me shkollen e murgeshave tek lagja Mark lula

 • 400 metra katror me baqe
 • 0697666600
 • 7 Gusht, 2018
Kliko per me shume »
Jepet me qira apartament 1+1 ne L.Rus Shkoder. 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qira apartament 1+1 ne L.Rus Shkoder. 155 Shkoder

 • 65 m2
 • 0692883398
 • 30 Prill, 2018
Kliko per me shume »
Apartament Xhabije 2+1 + aneks + balkon 71 m2 +7 fotografi te tjera.

Apartament Xhabije 2+1 + aneks + balkon 71 m2 34000 Shkoder

 • 71 m2
 • +355672553770
 • 5 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi banimi 21 Dhjetor, 2018

Shtepi banimi 35000 Durres

 • 64 m2
 • 0695131429
 • 6 Maj, 2018
Kliko per me shume »