Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 66000€ Grude e re

 • 4400m2
 • +355673337250
 • 8 Tetor, 2018
Kliko per me shume
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 66000€ Shkoder

 • 4400m2
 • +355673337250
 • 9 Tetor, 2018
Kliko per me shume »
Ambient me Qera 21 Dhjetor, 2018

Ambient me Qera 400 Shkoder

 • 200m2 m2
 • 0685566774
 • 13 Tetor, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 37000000 Vlore

 • 60 m2
 • 695626340
 • 1 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Toke +1 fotografi te tjera.

Toke 4500€/dynymi Barbullush Shkoder

 • 9 dynyme
 • +306945417361
 • 1 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
dyqan 21 Dhjetor, 2018

dyqan 25000lek rruga xhanfize keko varri bamit

 • 30m2 m2
 • 0697762101
 • 5 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 45000 euro lagjia 1, rruga

 • 90 m katror
 • 0692588915
 • 13 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 85000 Tirane

 • 170 m2
 • 0694266788
 • 15 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Shtepi private 1+1 e re jepet me qera ne Shkoder 21 Dhjetor, 2018

Shtepi private 1+1 e re jepet me qera ne Shkoder Cmimi i arsyeshem Shkoder

 • 55m2 m2
 • 00306996326623
 • 18 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Jepen me qira 2 ambjente ne katin e dyte njeri me pamje nga rruga dhe tjetri me pamje nga koridori 21 Dhjetor, 2018

Jepen me qira 2 ambjente ne katin e dyte njeri me pamje nga rruga dhe tjetri me pamje nga koridori 96 Shkoder

 • 15 m2
 • 0692883398
 • 23 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Vil + 500 m2 truall 21 Dhjetor, 2018

Vil + 500 m2 truall 120.000 € Velipoj

 • 500 m2
 • 00393200597226
 • 26 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
toke 21 Dhjetor, 2018

toke 80 durres

 • 7282 m2
 • 0694708820
 • 26 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »