Shitet toka dhe shtepia 21 Dhjetor, 2018

Shitet toka dhe shtepia €25 m2 Fushe-kruje

 • 7000m2toke +500m2 trull
 • 0685315885
 • 14 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi ne shitje 21 Dhjetor, 2018

Shtepi ne shitje 110000 Ne durres ne lagjen iliria shume prane detit

 • 117 m2
 • 0696203563
 • 16 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
dyqan 21 Dhjetor, 2018

dyqan 30000 KORCE

 • 60 m2 m2
 • +306955534740
 • 20 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 10$ Floq te Korces

 • 2000m2 800m2
 • 0698488535
 • 21 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 11$ Floq te Korces

 • 2000m2 800m2
 • 0698488535
 • 21 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi 21 Dhjetor, 2018

Shtepi 110000 Durres

 • 147 m2
 • 0696203563
 • 23 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
toke 21 Dhjetor, 2018

toke 50000 laknas

 • 1000 m2
 • +355695499514
 • 25 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Apartament +7 fotografi te tjera.

Apartament 60.000€ Vlore Lagja Pavarsia mbrapa karburantit ALPET,

 • 116 metra katror me tapi
 • +306942620502/+306945282916/692755793
 • 25 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 55000 qender shkoder

 • 75 m2
 • 0699559708
 • 26 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Jepet me qira super apartament 3+1 me 2 wc 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qira super apartament 3+1 me 2 wc 299 Shkoder

 • 115 m2
 • 0692883398
 • 26 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 150.000 euro Vlore

 • 6000 m2
 • 0696245075
 • 27 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »