Jepet me qira shtepi private 1+1 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qira shtepi private 1+1 112 Shkoder

 • 54 m2
 • 0692883398
 • 7 Tetor, 2017
Kliko per me shume
Apartament +1 fotografi te tjera.

Apartament 110000 Tirane - Pazari i Ri - ATSH

 • 88 m2
 • 0697763141
 • 8 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Shitet Apartament: 21 Dhjetor, 2018

Shitet Apartament: 73000 Fusha e aviacionit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania

 • 104 m2
 • 0694030502
 • 10 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Toke dhe Ndertese me qera ne Peze te Vogel (110 a,! ne muaj). 21 Dhjetor, 2018

Toke dhe Ndertese me qera ne Peze te Vogel (110 a,! ne muaj). 110 Peze e Vogel

 • 800 m2
 • 0686340091
 • 13 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Shtepi ne shitje 21 Dhjetor, 2018

Shtepi ne shitje 80000 Gjirokaster

 • 150 m2
 • +355698891111
 • 6 Nëntor, 2017
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 42.000 euro Durres

 • 74 m2
 • 0696256888
 • 17 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Shitet Apartament: 21 Dhjetor, 2018

Shitet Apartament: 73,000 Fusha e aviacionit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania

 • 104 m2
 • 0694030502
 • 20 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Jepet me qira super apartament 2+1 me 2 wc 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qira super apartament 2+1 me 2 wc 500 Shkoder

 • 120 m2
 • 0692883398
 • 21 Tetor, 2017
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Jepet me qera apartament sip 60 m2 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qera apartament sip 60 m2 150 Afer qendres

 • 60 m2
 • 0682052992 0683216168
 • 21 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 30.000 Qender shtermen , Elbasan

 • 1700 m2
 • 6946526722
 • 22 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Apartament +2 fotografi te tjera.

Apartament 50.000 € Vlore

 • 85 m2
 • 0696391804
 • 26 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
shes apartament 21 Dhjetor, 2018

shes apartament 80000 Rr. Margarita Tutulani, afer Stadiumit Dinamo.

 • 100 m2
 • 0694030502
 • 30 Tetor, 2017
Kliko per me shume »