Apartament ne shitje, Okazion Ideal per Pushim,Perfshihet ne cmim arredim mobilim modern ,garazhdi si dhe disponohet dokumentacion i rregull, Cmimi 26700 a,! (Okazion) +5 fotografi te tjera.

Apartament ne shitje, Okazion Ideal per Pushim,Perfshihet ne cmim arredim mobilim modern ,garazhdi si dhe disponohet dokumentacion i rregull, Cmimi 26700 a,! (Okazion) 26700 Durres Plazh

 • 39 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 27 Prill, 2018
Kliko per me shume
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 28000 Gjirokaster

 • 6800 m2
 • 0692100816
 • 7 Gusht, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi 21 Dhjetor, 2018

Shtepi 200 mi lek me qera Shkoder, ngjitur me shkollen e murgeshave tek lagja Mark lula

 • 400 metra katror me baqe
 • 0697666600
 • 7 Gusht, 2018
Kliko per me shume »
Jepet me qira apartament 1+1 ne L.Rus Shkoder. 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qira apartament 1+1 ne L.Rus Shkoder. 155 Shkoder

 • 65 m2
 • 0692883398
 • 30 Prill, 2018
Kliko per me shume »
Apartament Xhabije 2+1 + aneks + balkon 71 m2 +7 fotografi te tjera.

Apartament Xhabije 2+1 + aneks + balkon 71 m2 34000 Shkoder

 • 71 m2
 • +355672553770
 • 5 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi banimi 21 Dhjetor, 2018

Shtepi banimi 35000 Durres

 • 64 m2
 • 0695131429
 • 6 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Shitet Apartament ne nje zone te Preferuar Banimi,verande 20 m2 Panoramike nga qyteti Durresit Super Bukur +7 fotografi te tjera.

Shitet Apartament ne nje zone te Preferuar Banimi,verande 20 m2 Panoramike nga qyteti Durresit Super Bukur 59000 Durres,Ish-Rajoni Policise

 • 115 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 7 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 58 Sarreq tek kisha e malle

 • 100m2 m2
 • O692113090
 • 10 Maj, 2018
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 62000 te Misto Mame Tirane

 • 80 m2
 • 0692099882
 • 15 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 17 000 Plazh lagja 13 durres

 • 37 m2
 • 3491098639
 • 16 Maj, 2018
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 62900 Sarande

 • 72 m2
 • +355674938097
 • 23 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 30 000 lek Durres

 • 150 m2
 • 0694804867
 • 23 Maj, 2018
Kliko per me shume »