are 21 Dhjetor, 2018

are 30 Rrogozhine

 • 1300 m2
 • 0688451704
 • 16 Gusht, 2015
Kliko per me shume »
Oficine gjigande brenda ne qytet ne shitje 21 Dhjetor, 2018

Oficine gjigande brenda ne qytet ne shitje 300 euro/m2 vlore

 • 640 m2
 • 0672664782
 • 3 Tetor, 2015
Kliko per me shume »
SHTEPI NE QENDER TE BLLOKUT TE RI 400 m2 - KOMPLET E MOBILUAR +21 fotografi te tjera.

SHTEPI NE QENDER TE BLLOKUT TE RI 400 m2 - KOMPLET E MOBILUAR 150000 euro GJAKOVE

 • 400 m2
 • 044122551
 • 15 Tetor, 2015
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 400 euro m2 durres

 • 90 m2
 • 0696504343
 • 9 Nëntor, 2015
Kliko per me shume »
Vile me qera +7 fotografi te tjera.

Vile me qera 1300 Blloku i vilave selite

 • 500 m2
 • 0698588884
 • 25 Nëntor, 2015
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 38000 Shkoder

 • 60 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 9 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
Kapanon + Truall me Qera 21 Dhjetor, 2018

Kapanon + Truall me Qera 2000 L.Skenderbeg

 • 1250 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 12 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 95000..euro sarande

 • 85..dhe..75
 • 0674285207
 • 17 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
jap me qira apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen e Kavajes prane Ministris se Punes +6 fotografi te tjera.

jap me qira apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen e Kavajes prane Ministris se Punes 400 Tirane qender, rruga e Kavajes prane Ministris se Punes

 • 125 m2
 • 0682099377
 • 23 Nëntor, 2016
Kliko per me shume »
Shtepi private me Gur +10 fotografi te tjera.

Shtepi private me Gur 71000€ Lagjia 13 Arapaj,Durres

 • 180m2 m2
 • 0675298018 0692126559
 • 19 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
Vile 21 Dhjetor, 2018

Vile 90.000 Shkoder

 • 100 m2
 • 000000
 • 25 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »