Shitet tok are me hipotek 1500m large plazhit toka sherben per cdo lloj aktiviteti 21 Dhjetor, 2018

Shitet tok are me hipotek 1500m large plazhit toka sherben per cdo lloj aktiviteti 10000 Tale Lezhe

 • 3000m m2
 • 00355 685838688
 • 3 Gusht, 2016
Kliko per me shume
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 32.000 Durres Shkozet/14 Stazioni i pare nishtulla

 • 78 m2
 • 00393403221500
 • 5 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
Vile shtepi private 21 Dhjetor, 2018

Vile shtepi private 150 000 Rrashbull Durres

 • 170 m2
 • 0675311691
 • 5 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
Shitet shtepi private 2+1 dhe dyqan me siperfaqe 321m2 +15 fotografi te tjera.

Shitet shtepi private 2+1 dhe dyqan me siperfaqe 321m2 120000 Ngjitur me shkollen Ndre Mjeda, Shkoder

 • 321 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 11 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
vent truall me leje per shtepi 21 Dhjetor, 2018

vent truall me leje per shtepi 78000euro orman ciflik korce

 • 7000m
 • 6938788864
 • 15 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
toke kodrine me pamje fantastike nga deti 21 Dhjetor, 2018

toke kodrine me pamje fantastike nga deti 30 Spille, Kavaje

 • 3000 m2
 • 0682099377
 • 16 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 24000 durres

 • 68 m2
 • 0696504343
 • 20 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
shtepi 21 Dhjetor, 2018

shtepi 80 katundi ri durres

 • 220m m2
 • 00393475981167
 • 23 Gusht, 2016
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
SHITEN TRUALLE 21 Dhjetor, 2018

SHITEN TRUALLE 52000 VLORE,FSHATI SKROFOTINE

 • 2100 m2
 • 0693554501,00306948484920
 • 23 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
Vile dy kateshe 21 Dhjetor, 2018

Vile dy kateshe 150 000 euro Shenavlash Durres

 • 330 m2
 • 0665534895
 • 23 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
Toke buze detit 21 Dhjetor, 2018

Toke buze detit 90 euro m2 Karpen,Kavaje

 • 500-1000 m2
 • 0672933190
 • 24 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 62.700 durres,plazh

 • 114 m2
 • 0692109335
 • 2 Shtator, 2016
Kliko per me shume »