Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg +2 fotografi të tjera.

Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg 194 SHKODER

 • 28 m2
 • 0676666765
 • 24 Prill, 2018
Kliko për më shumë
Oferta kredi e financimi garantuar 100% 24 Prill, 2018

Oferta kredi e financimi garantuar 100% 60000000 sanchez aline

 • 000 m2
 • 000000000
 • 24 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 180 m² 1.200 Euro (Bllok) 23 Prill, 2018

Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 180 m² 1.200 Euro (Bllok) 1200 Bllok

 • 180 m2
 • 0694030502
 • 23 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Ambient biznesi me qera +1 fotografi të tjera.

Ambient biznesi me qera Me marreveshje Durres perball galaktikut

 • 114 metra katror
 • +355672388908
 • 22 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Dyqan 45m2, Vollga Durres +1 fotografi të tjera.

Dyqan 45m2, Vollga Durres 43000 Durres

 • 45 m2
 • +355674000105
 • 21 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Shitet shtepi private 2 kateshe + 5000m2 toke. 20 Prill, 2018

Shitet shtepi private 2 kateshe + 5000m2 toke. 93000 Shkoder

 • 5000 m2
 • 0692883398
 • 20 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
22 viteve të shërbimit të kreditit marrëveshje dhe të financimit 19 Prill, 2018

22 viteve të shërbimit të kreditit marrëveshje dhe të financimit 1000000 Sarandë

 • Unu mundësi
 • 0033786022619
 • 19 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Shitet Vile ne Vlorë 3 kaçe 18 Prill, 2018

Shitet Vile ne Vlorë 3 kaçe 320000€ Lagja Hairo Çakeri

 • 420 m2 + me shume se 1000m2 lulishte
 • 00393347022957
 • 18 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament 18 Prill, 2018

Apartament 60.000 Durres, Plazh

 • 79 m2
 • 00393240813006
 • 18 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi private +1 fotografi të tjera.

Shtepi private 25000€ Gjirokaster

 • 1300 metra katror
 • +306973007887
 • 16 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
TOKË NË SHITJE PRANË TIRANA LOGISTIC PARK 16 Prill, 2018

TOKË NË SHITJE PRANË TIRANA LOGISTIC PARK 80/m2 Rr. Gryka Kacanikut , 6 km nga qendra Tiranës, 14 km nga Aeroporti Nënë Tereza

 • 75,190
 • +355 69 803 4444
 • 13 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Ambient 250 m2 tek Vollga jepet me qera 0697952380 +2 fotografi të tjera.

Ambient 250 m2 tek Vollga jepet me qera 0697952380 1200 Euro Durres

 • 250 m2
 • 0697952380
 • 4 Dhjetor, 2017
Kliko për më shumë »