Njesi 21 Dhjetor, 2018

Njesi i negociueshem Lagjja 1, Rruga Taulantia, Durres

 • 250 m2 +150 m2
 • 00355663022888
 • 10 Nëntor, 2014
Kliko per me shume
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 35000 euro Golem

 • 71metra katrore
 • 004915752687156
 • 11 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke 70000 Borsh, sarande

 • 1000 m2
 • 00306940252799
 • 11 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
Shtepi +2 fotografi te tjera.

Shtepi me marreveshje Vlore (Kalaja)

 • 600 m2
 • 0699463545
 • 16 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
DYQAN +4 fotografi te tjera.

DYQAN i negociushem LUSHNJE

 • 97 m2
 • 00393465248364
 • 12 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
vile 3 kateshe + aktivitet bisnesi 21 Dhjetor, 2018

vile 3 kateshe + aktivitet bisnesi 330.000€ durres

 • 600 m2
 • 00355699491331
 • 12 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
Apartament 67 21 Dhjetor, 2018

Apartament 67 26000 Rreshen

 • 67 m2
 • 0682221344
 • 13 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
SHITET TOKE 21 Dhjetor, 2018

SHITET TOKE 750000 LEZHE

 • 16333 m2
 • 0696162909
 • 19 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Shtepi + toke 21 Dhjetor, 2018

Shtepi + toke 80.000 Kruje

 • 140 m2
 • 0692663604
 • 22 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
Apartamente 21 Dhjetor, 2018

Apartamente 500 deri ne 600 eurom2 Shkembi Kavajes

 • 1+1 dhe 2+1
 • +355 69 20 84 732
 • 24 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
Apartamente 21 Dhjetor, 2018

Apartamente 65.000 Sarande

 • 80 m2
 • 0692854318
 • 24 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »
Apartament ne Golem 21 Dhjetor, 2018

Apartament ne Golem 32000 euro (430 euro m2) Kavaje

 • 70 m2
 • 0682154288
 • 24 Nëntor, 2014
Kliko per me shume »