Shtpi me tok 21 Dhjetor, 2018

Shtpi me tok 40 000€ Shkodër Bori鄍i鄇 i math

 • 90+60m2 dhe 4130m2 tokë
 • +38269064732
 • 12 Korrik, 2018
Kliko per me shume
shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere t nevojshme urgjentisht n shtpin ton. 21 Dhjetor, 2018

shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere t nevojshme urgjentisht n shtpin ton. 4300 Tirane

 • Tirane
 • 675439871
 • 16 Korrik, 2018
Kliko per me shume »
Shiten 3 Apartamente Super gjendje , cilesi siguri, disponohet dokumentacioni i rregullt Nxito bej enderren realitet mund te jete rasti yt Super cmim 550 Euro m2 +3 fotografi te tjera.

Shiten 3 Apartamente Super gjendje , cilesi siguri, disponohet dokumentacioni i rregullt Nxito bej enderren realitet mund te jete rasti yt Super cmim 550 Euro m2 38500 Durres,Ish-Rajoni Lagjja 4

 • 100 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 16 Korrik, 2018
Kliko per me shume »
OKAZION ! Shiten 2 Toka me mim Super per arsye Emigrimi! 21 Dhjetor, 2018

OKAZION ! Shiten 2 Toka me mim Super per arsye Emigrimi! 64490 Cerrik

 • 5750 m2
 • 0672000449
 • 24 Korrik, 2018
Kliko per me shume »
Ambient biznesi pr shitje n qendr t Shkodrs +3 fotografi te tjera.

Ambient biznesi pr shitje n qendr t Shkodrs 420000 SHKODER

 • 350 m2
 • 0676666765
 • 24 Korrik, 2018
Kliko per me shume »
Vil 3-katshe me qira te Dugajt e Reja +12 fotografi te tjera.

Vil 3-katshe me qira te Dugajt e Reja 700 SHKODER

 • 450 m2
 • 0676666765
 • 28 Korrik, 2018
Kliko per me shume »
Ambient biznesi n shitje prball Fakultetit Juridik +3 fotografi te tjera.

Ambient biznesi n shitje prball Fakultetit Juridik 47700 SHKODER

 • 52 m2
 • 0676666765
 • 1 Gusht, 2018
Kliko per me shume »
Ofroj para e financimi garantuar 100% 21 Dhjetor, 2018

Ofroj para e financimi garantuar 100% 60000000 sanchez aline

 • 000 m2
 • +22962002097
 • 9 Gusht, 2018
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Tok bregdetit, 3500 m2 +5 fotografi te tjera.

Tok bregdetit, 3500 m2 50 Zv�rnec (VLORE)

 • 3500 m2
 • 0699493402
 • 12 Gusht, 2018
Kliko per me shume »
Financimi i para garantuar 100 % 21 Dhjetor, 2018

Financimi i para garantuar 100 % 60000000 sanchez aline

 • 000 m2
 • +22962002097
 • 13 Gusht, 2018
Kliko per me shume »
Oferta midis individit privat 21 Dhjetor, 2018

Oferta midis individit privat 50000 Durr�s

 • felixcryze
 • 06547896526
 • 13 Gusht, 2018
Kliko per me shume »
Apartament per Shitje: 21 Dhjetor, 2018

Apartament per Shitje: 84000 Tirane

 • 93 m2
 • 0694030502
 • 17 Gusht, 2018
Kliko per me shume »