Shtpi private 2+1 me qira +14 fotografi te tjera.

Shtpi private 2+1 me qira 149 SHKODER

 • 90 m2
 • 0676666765
 • 16 Janar, 2018
Kliko per me shume
Apartament per Shitje: 21 Dhjetor, 2018

Apartament per Shitje: 77000 don bosko

 • 98 m2
 • 0694030502
 • 18 Janar, 2018
Kliko per me shume »
Biznes pr shitje n Zues +14 fotografi te tjera.

Biznes pr shitje n Zues 280000 Zues

 • 300 m2
 • 0676666765
 • 19 Janar, 2018
Kliko per me shume »
Shtpi me truall 21 Dhjetor, 2018

Shtpi me truall 45.000 diskutuesh�m Ruzhdie Fier

 • 12000 m2
 • 30698006290
 • 20 Janar, 2018
Kliko per me shume »
Makine 21 Dhjetor, 2018

Makine 14500 Durres, Plazh

 • 2.5 m2
 • 0676022204
 • 20 Janar, 2018
Kliko per me shume »
Shtpi private 1+1 me qira +7 fotografi te tjera.

Shtpi private 1+1 me qira 150 SHKODER

 • 60 m2
 • 0676666765
 • 20 Janar, 2018
Kliko per me shume »
M shum se 13 vjet, shrbimi yn ofertat jan t shpejt dhe t besueshm 21 Dhjetor, 2018

M shum se 13 vjet, shrbimi yn ofertat jan t shpejt dhe t besueshm 2000000 Tirana

 • Oferta e kredisë në 48h
 • 0666671066
 • 25 Janar, 2018
Kliko per me shume »
Apartament per Shitje: 21 Dhjetor, 2018

Apartament per Shitje: 234000 rruga e elbasanit

 • 98 m2
 • 0694030502
 • 25 Janar, 2018
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Apartament 2+1 me qira prane shkolles aEURoeJordan MisjaaEUR +9 fotografi te tjera.

Apartament 2+1 me qira prane shkolles aEURoeJordan MisjaaEUR 300 SHKODER

 • 110 m2
 • 0676666765
 • 5 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Dyqan me qira n Parruc +5 fotografi te tjera.

Dyqan me qira n Parruc 1 SHKODER

 • 32 m2
 • 0676666765
 • 29 Janar, 2018
Kliko per me shume »
Shitet apartament 2+1 ne qender kati 2 21 Dhjetor, 2018

Shitet apartament 2+1 ne qender kati 2 59500 Shkoder

 • 116 m2
 • 0692883398
 • 30 Janar, 2018
Kliko per me shume »
Shitet tok are me hipotek 8000m2 toke. large plazhit toka sherben per cdo lloj aktiviteti 21 Dhjetor, 2018

Shitet tok are me hipotek 8000m2 toke. large plazhit toka sherben per cdo lloj aktiviteti 40 Tale Lezhe

 • 8000 m2
 • 0694137022
 • 31 Janar, 2018
Kliko per me shume »