Apartament 1+1 n shitje te Dollari +5 fotografi te tjera.

Apartament 1+1 n shitje te Dollari 52000 SHKODER

 • 78 m2
 • 0676666765
 • 21 Prill, 2018
Kliko per me shume
Apartament te Stacioni Trenit Durres Shitet 21 Dhjetor, 2018

Apartament te Stacioni Trenit Durres Shitet 66500€ Durres te Stacioni Trenit

 • 115 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 13 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Shtpi private 2+1 me qira n rrugn +5 fotografi te tjera.

Shtpi private 2+1 me qira n rrugn "Hysej" 187 SHKODER

 • 100 m2
 • 0676666765
 • 13 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Shitet Vile Ne Shijak Durres Bashk me token .Super Vile +1 fotografi te tjera.

Shitet Vile Ne Shijak Durres Bashk me token .Super Vile 260000 € Shijak ,Durres 200 metra larg nga Qendra Shijakut

 • 200 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 13 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Apartment +5 fotografi te tjera.

Apartment 35000 Lek�/ Muaj Tirane

 • 62 m2
 • 0692176602
 • 14 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
APARTAMENT 40 m2 Ne< QENDe<R Te< TIRANe<S - SHITJE 21 Dhjetor, 2018

APARTAMENT 40 m2 Ne< QENDeTirane

 • 40 m2
 • 069 22 63 019
 • 14 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Apartamente, Garazhde dhe Dyqane Orikum-Vlore 21 Dhjetor, 2018

Apartamente, Garazhde dhe Dyqane Orikum-Vlore 450 vlore

 • 70 m2
 • 00355.675611518
 • 17 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 300 Tirane

 • 70 m2
 • 0674040019
 • 17 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Vil 2-katshe n shitje n Shirok +5 fotografi te tjera.

Vil 2-katshe n shitje n Shirok 125000 SHKODER

 • 234 m2
 • 0676666765
 • 19 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 33mij euro ne elbasan 21 Dhjetor, 2018

Apartament 33mij euro ne elbasan 33000 Elbasan

 • 70 m2
 • 00393281998021
 • 20 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 160 m2 300 Euro (Unaza e Re) 21 Dhjetor, 2018

Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 160 m2 300 Euro (Unaza e Re) 300 unaza e re

 • 160 m2
 • 0694030502
 • 20 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Ambient biznesi me qira te Instituti +6 fotografi te tjera.

Ambient biznesi me qira te Instituti 380 SHKODER

 • 65 m2
 • 0676666765
 • 23 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »