Shitet Dyqan me siperfaqe 16 m2 ne rrugen Njazi Meka, zona Allias Tirane. 31 Korrik, 2020

Shitet Dyqan me siperfaqe 16 m2 ne rrugen Njazi Meka, zona Allias Tirane. 17000 rruga Njazi Meka, zona Allias Tirane

 • 16 m2
 • 0682770111
 • 31 Korrik, 2020
Kliko per me shume
Apartamente me qira ditore ne qender, Tiranes 31 Korrik, 2020

Apartamente me qira ditore ne qender, Tiranes 36 Tirane

 • 30 m2
 • +355698801181
 • 31 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m 79.500 Euro (5 Maji) 29 Korrik, 2020

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m 79.500 Euro (5 Maji) 79500 5 Maji

 • 100 m2
 • 0694030502
 • 29 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 66 m 38.000 Euro (Qerret) 28 Korrik, 2020

Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 66 m 38.000 Euro (Qerret) 38000 Qerret

 • 66 m2
 • 0694030502
 • 28 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Shtepi 27 Korrik, 2020

Shtepi 15.500 berat

 • 60.3 m2
 • 0692891101
 • 27 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Apartament 24 Korrik, 2020

Apartament 26.000.000 Elbasan

 • 63 m2
 • 00491728752551
 • 24 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 144 m 95.000 Euro (Rruga e Elbasanit) 24 Korrik, 2020

Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 144 m 95.000 Euro (Rruga e Elbasanit) 95000 Rruga e Elbasanit

 • 144 m2
 • 0694030502
 • 24 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Apartamente me qira ditore ne qender, Tirane 24 Korrik, 2020

Apartamente me qira ditore ne qender, Tirane 36 Tirane

 • 20 m2
 • +355698801181
 • 24 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen 22 Korrik, 2020

Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen " Njazi Meka" Tirane 38700 Rruga " Njazi Meka" Tirane

 • 60 m2 m2
 • 0682770111
 • 22 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Ne kemi ofert pr t gjith Apple iPhone, Samsung Galaxy dhe produkt tjetr elektronik. 21 Korrik, 2020

Ne kemi ofert pr t gjith Apple iPhone, Samsung Galaxy dhe produkt tjetr elektronik. 650 Tirana

 • Radomil Walczak
 • 7087661293
 • 21 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Dyqan 21 Korrik, 2020

Dyqan 1600 Rruga Dritan Hoxha, n� hyrje t� Tiranes, 500m sa kalon Casa Italia

 • 300 M2
 • 0682032304
 • 21 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Apartament 2+1 Medrese +4 fotografi te tjera.

Apartament 2+1 Medrese 65000 Tirane

 • 72 m2
 • 00355676474841
 • 20 Korrik, 2020
Kliko per me shume »