Dyqan me qera +9 fotografi të tjera.

Dyqan me qera 5185 Velipoje, ne fund te Rruges Nr.4, me pamje nga deti ngjitur me Pedonalen

 • 110 m2
 • 0666666765
 • 29 Prill, 2017
Kliko për më shumë »
Apartament per Shitje sip 79 m2 19 Prill, 2017

Apartament per Shitje sip 79 m2 79000 Velipoje

 • 79 m2 m2
 • 0675374190
 • 8 Prill, 2017
Kliko për më shumë »
Apartamente pushimi 1+1 dhe 2+1 në Velipojë +6 fotografi të tjera.

Apartamente pushimi 1+1 dhe 2+1 në Velipojë 00 Velipoje/Shkoder

 • 00 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 3 Qershor, 2016
Kliko për më shumë »
Shitet Apartament 1+1 23 Prill, 2016

Shitet Apartament 1+1 50250 Shkoder, Velipoje

 • 67 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 23 Prill, 2016
Kliko për më shumë »
Shtepi Pushimi 1 Shkurt, 2016

Shtepi Pushimi 224000 Velipoje, Shkoder

 • 320 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 1 Shkurt, 2016
Kliko për më shumë »